Film dnia: Choroba morska

Zrobione przez łowiącego u wybrzeży Kostaryki rybaka wstrząsające nagranie, na którym wyciąga z żołądka złowionej ryby plastikowe śmieci.

Komentarze

14.02.2018 7:07 papa ohara

Film jest mało przekonujący ze względu iż nie widać momentu nacinania żołądka. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że stworzenia morskie oraz ptaki połykają to plastikowe świństwo, jednak aby zrobić większe wrażenie rybak mógł przez zrobione wcześniej nacięcie poupychać nieco większych nakrętek i potem już filmując, wyjął je z powrotem :)

Tak mi przeczucie podpowiada.

14.02.2018 7:12 Zz

W ostatnim roku kilka razy lowilem ryby w Kostaryce w morzu roi się tam od prezerwatyw słomek od soczków jednorazowych widelców siatek oraz zakrętek od butelek wiec jestem skłonny uwierzyć w ten film

14.02.2018 9:47 papa ohara

Chodziło mi o to, że film byłby bardziej wiarygodny, gdyby jednak rozciął żołądek na filmie.

14.02.2018 17:31 Nowicjusz

@ Papa Ohara
Może nie spodziewał się, co tam znajdzie?

14.02.2018 19:36 adaś

Znam przypadek że boleń złowiony w Wiśle miał w żołądku dwie prezerwatywy. Wedkarze mieli temat do żartów, że może to będzie dobra przynęta. Było to wiele lat temu, obecnie stan naszych rzek jest lepszy, coraz więcej oczyszczalni. Mimo tego plastik wciąż trafia do naszych wód. Najwięcej jest reklamówek i butelek po "turystach" i opakowań od przynęt i zanet po "wedkarzach"

Dodaj komentarz

Kod
grakalkulator kalkulator zuzycia ciepla

Informacje

Linkownia

Wykonanie PONG, grafika GFX RedFrosch.logowanie | nowe konto