Film dla 'Eko-terrorystów': Kobieta z gór

Halla mieszka w małym miasteczku i na co dzień jest dyrygentką lokalnego chóru. Nikt nie podejrzewa, że zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii Halla po godzinach prowadzi drugie życie. Ukrywając się pod pseudonimem „Kobieta z Gór”, wypowiada walkę potężnemu koncernowi, który stanowi zagrożenie dla islandzkiego środowiska.

Twórcy tego filmu dokonali niemożliwego – zrobili crowd pleaser o zmianie klimatycznej!

Eric Kohn, Indiewire

Mądry, pozytywny i zabawny film, poruszający palące globalne problemy? Drugiego takiego nie znajdziecie!

Jay Weissberg, Variety

Zwycięzca Nagrody LUX dla Najlepszego Europejskiego Filmu i zdobywca 10 islandzkich Oscarów! Przebojowa opowieść o kobiecie, która wywraca system do góry nogami, „Kobieta idzie na wojnę” podbiła dziesiątki festiwali na całym świecie i zelektryzowała samą Jodie Foster, która wykupiła prawa do amerykańskiego remake'u filmu.

W kinach od 21 czerwca

Komentarze

31.05.2019 23:07 pole torsyjne

może i dobra ta komedia może i zabawna.
a póki co polecić mogę taki film.
https://www.youtube.com/watch?v=L2c-8iurLrk

01.06.2019 7:37 Rafał

Zasada pierwsza marksistów : stworzyć konflikt, obojętnie jaki. W tym wypadku płciowy. Biedna rewolucyjna klasa kobiet pod butem kapitalistycznych męszczyzn. Jaką piękną rewolucje można stworzyć.

U nas też był taki film jak to gdzieś w Kotlinie Kłodzkiej samotna postępowa kobieta walczy z ludem pisowskim któren to pod przywództwem księdza morduje każdą okoliczną faune.

01.06.2019 13:10 Marek M(OZECENTRYSTA)

Raport OZE. W maju 2019 roku zliczyłem zarejestrowanie 48,85 KWh

03.06.2019 13:02 WJ

@RAFAŁ
Bez złośliwości piszę, bo cenię obecność na ZnR, Osoby zatroskanej wszechobecną nadkonsumpcją, jedank o innym od mojego doświadczeniu i percepcji,
dlatego zdecydowałam się na uwagę dotyczącą poniższej frazy :

'Zasada pierwsza marksistów : stworzyć konflikt, obojętnie jaki. W tym wypadku płciowy. Biedna rewolucyjna klasa kobiet pod butem kapitalistycznych męszczyzn. Jaką piękną rewolucje można stworzyć. '

Czasem mam wrażenie, że jak wielu masz skłonnosci do podobnych mechanizmów, bo bywa, że dzielisz Komentujacych przypisując im określone poglądy i nazywając nieco pogardliwie. Po co? Przecież, wiesz , że nasza sytuacja jest podobna i podobne frustracje w sobie nosimy, więc wzbogacajmy sie poglądami bez dodatkowego "podgrzewania atmosfery ", przynajmniej tutaj ....

03.06.2019 13:08 WJ

@MAREK MARSZAŁEK
Na tegorocznym "Obozie dla klimatu" mógłbyś znaleść przestrzeń do wykorzystania swojego potencjału w branży efektywny " konstruktor amator OZE"
(?)

03.06.2019 15:09 Carlinfan

@RAFAL akurat film Pokot jako dzielo filmowe jest naprawdę ciekawe na jeden raz. Każdy kto się utożsamia z ideologią głównej bohaterki znajdzie w tym filmie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Kod
grakalkulator kalkulator zuzycia ciepla

Informacje

Linkownia

Wykonanie PONG, grafika GFX RedFrosch.logowanie | nowe konto