Punkt krytyczny - trailer

Dostępny jest już trailer filmu 'Punkt krytyczny'

Serdecznie zapraszam na pokazy, które odbędą się w drugiej połowie maja w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Gdańsku i Bydgoszczy

Komentarze

09.05.2017 15:33 papa ohara

Właśnie zamówiłem dwa bilety na pokaz w Katowicach, jeden dla mnie, drugi dla żony :)

09.05.2017 15:38 Nowicjusz

Ten film należy pokazywać przede wszystkim w szkołach i na uczelniach, nie tylko dzieciom i młodzieży, ale przede wszystkim nauczycielom, bo to oni mają największy wpływ na postawę młodego pokolenia. Trzeba młodym ludziom uświadamiać, że to oni będą się zmagać z nieodległymi zagrożeniami. Do większości dorosłych szanse na dotarcie z przesłaniem są niewielkie. .
Na zorganizowane pokazy przyjdą głównie ci, którzy zdają sobie sprawę z zagrożeń a takich osób przekonywać nie trzeba.
Podobno film ma się również ukazać na kanale Discovery czyli również dla ograniczonej grupy odbiorców. Należy go wyemitować w najpopularniejszych kanałach o największej oglądalności.

09.05.2017 17:23 WJ

Jestem ciekawa wrażeń Osób, które do tej pory w swoim zabieganym, konsumpcyjnym życiu wolne były od szerszych refleksji nad kondycją Planety.
Wierzę, że Trzy jakoś doprowadzę :) ;)

09.05.2017 22:21 grzeg8

Trailer jak z filmu katastroficznego - A najgorsze że nie ma się czego uczepić o niezgodność z rzeczywistością ,ba patrząc co dzieje się z "stabilną" Antarkydą i to w ciągu roku drastyczna zmiana trendu to może być nieciekawie

10.07.2017 16:09 balamaga

Czy ten film jest dostępny gdzieś online?

Dodaj komentarz

Kod
grakalkulator kalkulator zuzycia ciepla

Informacje

Linkownia

Wykonanie PONG, grafika GFX RedFrosch.logowanie | nowe konto